Kurumsal /

As Kale Seyahat Turizm Transfer Hizmetleri

KURUMSAL KİMLİĞİMİZ

Kurucumuz Abdullah KIRIKKALE'nin 1986-87 yıllarında başlamış oldugu Taşımacılık sektöründe ogünden bu güne 27 yıllık bir tecrübe ile 2010 yılında şahıs firması as kale turizm taşımacılık olarak daha sonrada 2013 yılı başlarında Kurumsallaşmaya ilk adım atılmış AS KALE seyehat turizm ltd.şti. olarak hizmet vermeye devam etmektedir.görmektedir.
Ankara'da Kurumların ve öğrencilerin en büyük probleminin ulaşım olduğu büyük bir gerçektir.Çalışanların zamanında iş yerlerine ulaşabilmeleri zamanında evlerinde olabilmeleri neredeyse imkansız hale gelmiştir. As Kale Seyahat güçlü kadrosu modern konforlu teknik donanımlı servis araçlarıyla titiz çalışmaları sonucunda bu sorunun üstesinden gelmeyi başarmıştır. Teknolojinin yenilikleri olan Araç Takip Sistemi gibi olanakları talep doğrultusunda araçlarda kullanmaktadır.

FAALİYET OFİSİMİZ

Çubuk çarşı merkezine girişte olup Cumhurıyet mah.Santral sokak.no:4/3 de yer almaktadır.Müşterilerimize Türkiye şartları ve Uluslararası standartlar çerçevesinde beklentilerine ve taleplerine uygun en iyi kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmaktır.Çalışanlarımıza sürekli ve devamlı olarak kaliteli ve güvenilir hizmet bilincini yerleştirmek ve toplum yararına sunmaktır.Kurmuş olduğumuz kalite ve üstün hizmet sistemi ile şirketimizi çevreye duyarlı olmayı,belirlemiş olduğumuz üstün hizmet politikası doğrultusunda çalışmalarını sürdürmeyi iş ahlaki ve disiplini bir zorunluluk olarak görür ve taahhüt eder.

VİZYONUMUZ

AS KALE Seyehat Turizm çalışan personelimiz ile vermekte olduğumuz hizmetlerin taşımacılık sektöründe standartları benimseyen,belirleyen ve kurmakta olduğumuz kurumsal yapı ile kalite ve hizmetten ödün vermeyen öncelikle Ankara ve sonrasında Türkiyede örnek gösterilen firmalar arasında yer almayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Kendi iş konusunda deneyimli,Eğitimli ve prensipli uzman Personelimiz ile daima Müşteri Memnuniyeti Politikamızı ileriye taşımayı sağlamaktır.

PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Taşımış olduğumuz personelin işine tam zamanında başlaması,trafikten doğabilecek bütün aksamaların en minimum düzeye indirmek için mesafeler baz alınmadan daha rahat güzergahlar belirlenir.Fabrika,kurum ve öğrenci hizmeti veren bütün araçların yedeği bulundurulur.Yaşanabilecek her türlü aksaklıklar hizmet verilen işyeri,kurum ve okullara yansımadan giderilir.Personel ve öğrenci araç içinde bulunduğu sürece araç kasko,trafik sigortası ve koltuk sigortaları güvencesi altındadır. İdari personel ve araç sürücüleri Trafik kuralları ve insan hayatı söz konusu olduğunda konuya daha bir hassasiyet ve önemle yaklaşması gerektiği bilinci altındadır.

ÖĞRENCİ TAŞIMACILIĞI

Firmamız AS KALE Seyahat turizm öğrenci taşımacılığı konusunda oldukça hassas ve ciddiyete önem verir.Öğrenci taşımacılığında her zaman yönetmeliğe uygun,güvenilir,konforlu ve yüksek model araçlarla hizmet vermeyi benimsemiştir.Şuana kadar gelen memnuniyetler AS KALE seyahat turizm'in öğrenci taşımacılığında kaliteli,özverili ve yüzde yüz memnuniyet esasına dayanır.

KÜLTÜR GEZİSİ VE TUR ORGANİZASYONLARI

Her türlü kültür gezileri ve tatil tur organizasyonu AS KALE Seyahat Turizm tarafından kalite standartları düzeyinde yüzde yüz Müşteri Memnuniyeti kapsamında gerçekleştirilir.Bütün gezi,tur vs. hizmetleri için istenilen her türlü araç temin edilir.

REFERANSLARIMIZ

FABRİKALAR

- MAN AŞ
- YOL-BAK LTD ŞTİ
- TURNA AHŞAP LTD ŞTİ
- ÜN KOÇ LTD ŞTİ
- YA-KO LTD ŞTİ
- ONUR FİBER LTD ŞTİ
- SİMA LTD ŞTİ

EĞİTİM KURUMLARI

- MURADİYE ÖZEL AKSOY KOLEJİ
- ÇUBUK ANADOLU LİSESİ
- BEKİR YILMAZ ORTAOKULU
- CUMHURİYET İLKOKULU
- ÇUBUK İLKÖĞRETİM OKULU
- ÇUBUK YAVUZ SELİM OKULU

SEYAHAT ACENTALARI

- GÖMÜ TUR
- VES TOUR
- AYAKIZI TOUR
- ARTI YAŞAM TOUR
- PREMİER TOUR

 

Ofisimiz

As Kale SEYAHAT

Official

As Kale SEYAHAT

Official

As Kale SEYAHAT

Official

As Kale SEYAHAT

Official

As Kale SEYAHAT

Official

As Kale SEYAHAT

Official

As Kale SEYAHAT

Official

As Kale SEYAHAT

Official

Hizmetlerimiz

"1986 yılında kurulan As Kale Seyahat, kurulduğu tarihten bu yana uzman kadrosu ve ileri teknolojiyle desteklenmiş olan geniş araç filosuyla "koşulsuz müşteri memnuniyeti" odaklı personel taşıma hizmeti vermektedir..."
Personel Taşımacılığı

"As Kale Seyahat; deneyimli personel kadrosu ve konforlu araç filosu ile kiymetli çocuklarimizi en rahat ve güvenli bir şekilde ulaşimini saglamanin ve degerli velilerimizin takdirini toplamanin hakli gururunu yaşamaktadir...."
Öğrenci Taşımacılığı

"As Kale Seyahat ; toplantılarınız, davet organizasyonlarınız ve kongre organizasyonlarında katılımcı profili ve sayısına göre, size alternatif havalimanı transferi , taşımacılık ve ulaşım önerileri sunarak, sizin..."
Fuar Transfer Hizmetleri

"As Kale Seyahat bünyesinde var olan özel transfer hizmetleri birimimiz; sektöründe isim yapmış yerli ve yabancı sermayeli firmaların üst düzey yöneticilerine, özel konuklarına ve şirket personellerine, modern ve..."
Otel Transfer Hizmetleri